מערך ההדרכה של LAWYERS

ללמוד בעזרת טובי המרצים בשוק

כדאי להצטרף גם להרצאות אימון שיעבירו המאמנים האישיים. בהרצאות אלה נדריך אותך כיצד להשתמש בשיטות למידה אפקטיבית ונסביר מהי הדרך הטובה ביותר לנצל את משאבי הקורס כדי להשיג תוצאות טובות בבחינה. הרצאות האימון מתקיימות בקבוצות קטנות וכדאי לנצל את ההזדמנות לשאול שאלות ככל העולה על רוחך.

מערך ההדרכה של החברה כולל שילוב מושלם בין הרצאות דיגיטליות ממוקדות ואפקטיביות ובין הרצאות פרונטליות, LIVE, המתמקדות ביישום ובהטמעת החומר הנלמד.

מערך ההרצאות שלנו הינו אינטנסיבי ומהווה נדבך חשוב בתהליך ההכנה. בכל שבוע יתקיימו מספר הרצאות בנושאי הלימוד השונים, הרצאות טכניקה מתקדמות, מפגשים לחיזוק החוסן המנטלי, הרצאות בניסוח משפטי. גולת הכותרת של מערך ההדרכה היא במהלך תקופת מרתון הסיום – במסגרתו המרצים שלנו יפגשו אותך מידי בוקר להרצאה ממוקדת ואפקטיבית.
ההרצאות מצולמות ומועלות לאתר. אפשר לצפות בהן בכל עת – בהרצאות המלאות, בחלקים מהן או בנושאים מסוימים, מהמחשב האישי או ממכשיר הטלפון.

אנחנו ממליצים לך גם להצטרף לרצאות האימון שיעבירו המאמנים האישיים. בהרצאות אלה נדריך אותך כיצד להשתמש בשיטות למידה אפקטיבית ונסביר מהי הדרך הטובה ביותר לנצל את משאבי הקורס כדי להשיג תוצאות טובות בבחינה. הרצאות האימון מתקיימות בקבוצות קטנות וכדאי לנצל את ההזדמנות לשאול שאלות ככל העולה על רוחך.

הקורס הדיגיטלי של החברה כולל הרצאות נושאי הלימוד השונים, באורך של 20-5 דקות. ההרצאות צולמו ונערכו באופן אינפורמטיבי וממוקד, במטרה לפשט את החומר הנלמד ולסייע בהבנתו והן משולבות באופן מלא ומותאם במסגרת תכנית ההכנה.

סרטוני לימוד לדוגמה

צוות המרצים