יתרונות השיטה

שיטת ההכנה של Lawyers פותחה בהתאמה מלאה למתכונת החדשה של בחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין. בהתאם לכך, השיטה מבוססת על הבנה ופיתוח החשיבה המשפטית הנדרשת בבחינה.

ב-Lawyers לא מלמדים איך לשנן חומר – אלא כיצד לחשוב, לקרוא ולכתוב כמו עורכי דין. השיטה הייחודית מאפשרת קריאה אקטיבית וחכמה, וכן התמודדות עם היקפי חומר עצומים ובחינות ברמות קושי גבוהות או בלתי צפויות.

סדרת ספרי הלימוד של Lawyers

סדרת ספרי ההכנה לבחינות ההסמכה של החברה נכתבו מן היסוד, בהתאמה למתכונת החדשה של הבחינה ותוך שימוש בטכניקות לימוד מתקדמות ובגרפיקה חכמה, התורמות להנגשה והפשטה של חומרי לימוד בהיקף נרחב. הספרים נכתבו על ידי הצוות המקצועי של Lawyers, בליווי בכירי עולם המשפט, והם מהווים לקסיקון משפטי מקיף הכולל הסבר ופרשנות לפי סעיפי החוק – לכל החקיקה המרכזית וחקיקת המשנה בענפי המשפט המופיעים בבחינה. 

את ספרי הלימוד מלווה סדרת חוברות התרגול "חוק וסדר" ו"דין וסדר" שנכתבה, בשיטה ייחודית ובלעדית לחברת Lawyers ומאפשרת קריאה אקטיבית של החקיקה, תוך הפנמה אופטימלית של המידע ותרגול יעיל. 

"המאמן On Line״

המערכת הדיגיטלית המתקדמת של החברה פותחה במיוחד לטובת ההכנה לבחינות ההסמכה לעריכת דין. המערכת הינה אדפטיבית ומאפשרת ללמוד ולתרגל את החומר הנלמד בדרך חכמה ובהתאמה אישית, תוך מיקוד אישי ותרגול אפקטיבי בנושאים וברמה המותאמים לכל אחד ואחת. 

בנוסף, המערכת מנתחת את נתוני הלמידה ומספקת דוחות מפורטים, המאפשרים לנבחנים לעקוב אחר קצב התקדמותם לאורך כל תקופת הלימוד.

מערכת המאמן On-Line מאפשרת התאמה מקסימלית של תכנית הלימוד לאילוצי הזמן האישיים. באמצעותה, ניתן להתאים באופן עצמאי ועל בסיס יומי את תכנית הלימוד בהתאם ללוח הזמנים האישי וקצב ההתקדמות בתהליך הלימוד.
 
המערכת הדיגיטלית עוצבה באופן ידידותי למשתמש המאפשרת לסטודנטים לכתוב ולערוך סיכומים, להוסיף לעצמם הערות ותזכורות, לנהל מעקב אחר ביצוע המשימות, לשוחח עם הצוות המקצועי של החברה, ועוד. 

מערך ההדרכה המשולב

מערך ההדרכה של החברה כולל שילוב מושלם בין הרצאות דיגיטליות ממוקדות ואפקטיביות ובין הרצאות פרונטליות Live, המתמקדות ביישום ובהטמעת החומר הנלמד. 

הקורס הדיגיטלי של החברה כולל כ- 150 הרצאות בכלל נושאי הלימוד, באורך של 20-5 דקות. ההרצאות צולמו ונערכו באופן אינפורמטיבי וממוקד, במטרה לפשט את החומר הנלמד ולסייע בהבנתו והן משולבות באופן מלא ומותאם במסגרת תכנית הלימוד. את ההרצאות מעבירים מיטב המרצים בעולם המשפט ובתחום ההכנה לבחינות ההסמכה לעריכת דין.

מענה מקצועי

בחברת Lawyers זמינות השירות הינה בבחינת ערך עליון, וזאת מתוך הבנה של מכלול הלחצים בתקופה האינטנסיבית של ההכנה לבחינות ההסמכה והצורך לקבל בתקופה זו מענה מהיר ומקצועי.