מערכת ASSI

ASSI – מערכת הלימוד והתרגול הגאונית שלנו היא המנוע הטכנולוגי שמאפשר לנו לעשות את מה שאנחנו עושים – להביא אותך להצלחה בבחינות הלשכה.  

 

מערכת ASSI יוצרת עבורך תוכנית למידה המותאמת לנתונים האישיים שמסרת. המערכת מזהה את החוזקות והחולשות שלך, ובהתאם בונה תוכנית לימודים שתאפשר לך לשפר את החלקים החלשים כדי לעבור את הבחינה – ולהשקיע את הזמן בלמידה שתועיל לך להתקדם. המערכת לומדת את העדפותיך תוך כדי הלמידה ומתקנת את תוכנית הלימודים בהתאם. עם ASSI תלמדו חכם יותר ולא קשה יותר. 

 

החיים נמשכים גם בתקופת הלימודים

בעת הרכבת תוכנית הלמידה לבחינת ההסמכה, חשוב לוודא שהיא מותאמת לאורח החיים שלך וללוח הזמנים שלך. אצלנו תהיה לך "תוכנית משלך" – תוכנית הלמידה האישית שיוצר עבורך אסי נתפרת עבורך באופן אישי ומותאמת לנתונים שלך ולצרכים שלך. בעזרת אסי ניצור עבורך תוכנית שתאפשר לך להשקיע את הזמן בחלקים החזקים פחות – ולייעל את הלמידה בהתאם. אסי יוודא שהלמידה שלך תהיה אפקטיבית, בהתאם לקצב שלך – גם אם נשארת לרגע מאחור, וגם אם התקדמת במהירות קדימה.

תוכנית למידה בקצב שלך

תוכנית הלמידה האישית שלך היא דינמית, ומותאמת להעדפות לך. בעזרתה תוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלך עד לנקודה מסוימת (בחתכים שונים – למשל על פי נושאים) ולתכנן את המשך הלמידה, בהתאם ללוח הזמנים שלך ועל פי הרגלי הלמידה שלך. 

אסי ייצור עבורך באופן ייחודי את תוכנית הלימודים – את התמהיל המדויק הנדרש לך בין קריאה, הרצאות, תרגולים, סדנאות וסימולציות. ההתוכנית תיתפר למידות שלך ותותאם לקצב האישי שלך. 

בתוכנית האישית שלך ביכולתך לבחור את תאריך תחילת הלימודים, לקבוע מראש באילו ימים בשבוע ברצונך ללמוד ולהגדיר זמני הפסקות למילוי מצברים. אסי יעקוב אחר זמן הלמידה הנותר ורשימת המשימות שלך, ובהתאם יעדכן את תוכנית הלמידה לכל אורך תקופת הלימודים. כך יתאפשר לך לוודא שזמן הלימודים שלך מנוהל בצורה האפקטיבית ביותר.

ASSI – האסיסטנט האישי שלך ללמידה אפקטיבית וחכמה 

המערכת הדיגיטלית המתקדמת של החברה פותחה במיוחד לטובת ההכנה לבחינות ההסמכה לעריכת דין. המערכת הינה אדפטיבית ומאפשרת ללמוד ולתרגל את החומר הנלמד בדרך חכמה ובהתאמה אישית, תוך מיקוד אישי ותרגול אפקטיבי בנושאים וברמה המותאמים לכל אחד ואחת. 

בנוסף, המערכת מנתחת את נתוני הלמידה ומספקת דוחות מפורטים, המאפשרים לנבחנים לעקוב אחר קצב התקדמותם לאורך כל תקופת הלימוד.
 
המערכת הדיגיטלית עוצבה באופן ידידותי למשתמש המאפשרת לסטודנטים לכתוב ולערוך סיכומים, להוסיף לעצמם הערות ותזכורות, לנהל מעקב אחר ביצוע המשימות, לשוחח עם הצוות המקצועי של החברה, ועוד. 

למה השיטה שלנו עובדת?

שיטת הלימוד המוכחת שלנו אפשרה לנו להביא את התלמידים שלנו להצלחות חסרות תקדים. עם 87 אחוזי מעבר בקרב נבחנים בפעם הראשונה ו-84 אחוזים בקרב נבחנים בפעם השנייה במועד יוני 22 – אנחנו יודעים שהשיטה שלנו עובדת. נכון, זה מרשים. אבל נתוני המעבר הם לא העניין האמיתי - הסטטיסטיקה לא תוכל לנבא את ההצלחה האישית שלך. מה שחשוב לנו באמת הוא לבנות לך תכנית הכנה מדויקת ונכונה כדי שתעבור את הבחינה.

נבחנים פעם ראשונה

הספרים שלנו

ספרי הלימודים של LAWYERS הם יצירת מופת משפטית. צריך רק לדפדף באחד הספרים של החברה כדי להבין על מה אנחנו מדברים.

מערכת ASSI

ASSI - מערכת הלימוד והתרגול הגאונית שלנו היא המנוע הטכנולוגי שמאפשר לנו לעשות את מה שאנחנו עושים – להביא אותך להצלחה בבחינות הלשכה.