חזון החברה

התפיסה המרכזית, שמנחה את החברה היא, כי ההכשרה המקצועית של עורכי דין צריכה להיות ארוכת טווח ורציפה – החל משלב לימודי המשפטים, במהלך ההתמחות, בתקופת הלימוד לבחינות ההסמכה ובהמשך לאורך כל שנות העיסוק במקצוע עריכת הדין. הכשרה רציפה ומסונכרנת מאפשרת הבניה הדרגתית של שלוש המיומנויות המרכזיות הנחוצות לעיסוק במקצוע עריכת הדין – חשיבה משפטית, קריאה משפטית אנליטית וכתיבה משפטית אפקטיבית. 
בהתאם לתפיסה זו, מציעה החברה מוצרי תוכן והדרכה ייעודיים המותאמים לכל אחד מהשלבים לאורך רצף ההכשרה המקצועי של עורכי הדין. 

תהליך רצף ההכשרה

שלב לימודי המשפטים
לחברת Lawyers שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מוסדות אקדמיים ואגודות סטודנטים. במסגרת לימודי המשפטים, החברה מטמיעה את הקורס האקדמי "כלים ומיומנויות בעריכת דין". הקורס מאפשר לסטודנטים למשפטים לשכלל את הידע המשפטי שצברו במהלך לימודיהם לכדי כלים פרקטיים, אשר ישמשו אותם בתקופת ההתמחות ובמסגרת עבודתם כעורכי דין. קורס זה הוא גם השלב הראשון בהכנת הסטודנטים לבחינות ההסמכה לעריכת דין, והוא מעניק להם יתרון של ממש בבחינה זו.
שלב ההתמחות
החברה פיתחה מערכת טכנולוגית פורצת דרך, התומכת בהליך אימון המתמחים לאורך כל תקופת התמחותם. באמצעות המערכת הדיגיטלית "המאמן On-Line ״, מאמנים יכולים לטפח את המיומנויות המקצועיות של המתמחים במשרדם באמצעים של למידה מקוונת ותרגול אפקטיבית. מערכת "המאמן On-Line ״ הינה מערכת ראשונה מסוגה בישראל ומעבר ליתרונות שהמערכת מביאה למאמנים ולמתמחים, היא גם משמשת ככלי ההכנה האפקטיבי ביותר לבחינות ההסמכה לעריכת דין.
שלב הלימוד למבחני ההסמכה
חברת LAWYERS מובילה מהפכה בתחום ההכנה לבחינות ההסמכה לעריכת דין ומציעה שיטות לימוד חדשניות ומתקדמות, המאפשרות לכלל הנבחנים לממש את הפוטנציאל שלהם לצלוח את הבחינה. מסלולי ההכנה של החברה פותחו בהתאמה מלאה למתכונת הבחינה החדשה. ההכנה של LAWYERS כוללת סדרת ספרים עדכניים שנכתבו מן היסוד בשיטה ייחודית המקלה על ההבנה והזיכרון, מערכת טכנולוגית אדפטיבית המאפשרת תרגול ולימוד חכם המותאם אישית לכל סטודנט, מערך הדרכה המשלב את היתרונות של לימוד פרונטלי עם היתרונות של קורס דיגיטלי ומתן מענה מקצועי ותכניות ליווי פרטני יומיומי.
שלב העיסוק במקצוע עריכת הדין
החברה עוסקת בתכנון ובכתיבת תכניות הכשרה מקצועיות ארוכות טווח, ברמות שונות ובמגוון ענפי משפט. מנגנון ייחודי זה של בניית תכנית השתלמות רב שנתית מאפשר לעורכי הדין להמשיך ולהתפתח מקצועית ולהעמיק את הכישורים והמומחיות שלהם.

מהפכה בהכנה לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין

בחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין עברה רפורמה משמעותית בשנת 2017.  שלא כמו בעבר, במתכונת החדשה של הבחינה ניתן דגש מרכזי להבנה המשפטית ולמיומנויות המקצועיות הנחוצות לעיסוק במקצוע עריכת הדין. הבחינה החדשה מורכבת משלושה פרקים, כאשר כל פרק בוחן פן אחר ביכולות של הנבחן – פרק הניסוח המשפטי מתמקד ביכולות הכתיבה המשפטית, פרק הדין הדיוני בוחן את הידע המשפטי ופרק הדין המהותי מתרכז בהבנה ובחשיבה המשפטית של הנבחן.  למרות השינוי במתכונת הבחינה, לא חל שינוי תפיסתי ביחס לשיטת הלימוד לבחינת ההסמכה, אשר מתבססת עדיין על שינון כמויות אדירות של מידע משפטי בשלושה וחצי החודשים שלקראת הבחינה. שיטה זו אינה מקנה לנבחנים כלים אפקטיביים לצלוח את הבחינה, ובוודאי שלא תורמת לרמת המקצועיות שלהם לאחריה. ההכנה הייחודית של LAWYERS  לבחינות ההסמכה לעריכת דין פותחה על מנת להציע מענה לצורך האמיתי שהתעורר בשוק ההכנה לבחינות ההסמכה בעקבות שינוי מתכונת הבחינה והעלייה הדרסטית באחוז הנכשלים בה. 

פתיחת צ'אט
WhatsApp
היי 👋,
איך אפשר לעזור?