מגדירים את ההכנה
לבחינות הלשכה מחדש!

lawyers הוגי מהפכה בהכנה לבחינות הלשכה ועוד כמה מילים 
שמתמצתות בכמה מילים מה לווירס תכלס עושים אה וכמובן, מידע נוסף

אודות לווירס

התפיסה המרכזית שמנחה את החברה היא כי ההכשרה המקצועית של עורכי דין צריכה להיות ארוכת טווח ורציפה – החל משלב לימודי המשפטים, במהלך ההתמחות, בתקופת הלימוד לבחינות ההסמכה ובהמשך לאורך כל שנות העיסוק במקצוע עריכת הדין. הכשרה רציפה ומסונכרנת מאפשרת הבניה הדרגתית של שלוש המיומנויות המרכזיות הנחוצות לעיסוק במקצוע עריכת הדין – חשיבה משפטית, קריאה משפטית אנליטית וכתיבה משפטית אפקטיבית. 

אודות
LAWYERS

החברה מפתחת תכניות הכשרה ותכנים משפטיים מתקדמים וחדשניים עבור כל מי שנמצא על רצף ההכשרה המשפטית.

אודות החברה

היתרונות
והשיטה

ספרי לימוד ומשפט מתקדמים וחדשניים, פלטפורמת לימוד ותרגול מתקדמת, מערך הדרכה המשלב בין הרצאות פרונטליות לדיגיטליות ומענה מקצועי זמין ואישי.

היתרונות והשיטה

הוועדה
האקדמית

הוועדה האקדמית המייעצת של Lawyers מורכבת מבכירי עולם המשפט ומסייעת לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה של החברה.

הוועדה האקדמית

מסלולי
הלימוד

מסלולי הלימוד המתקדמים כוללים את מכלול הכלים הלימודיים הדרושים על מנת לצלוח את בחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין, בהתאמה אישית מלאה.

מסלולי הלימוד

הוועדה האקדמית המייעצת

הוועדה האקדמית המייעצת מלווה את פעילות חברת Lawyers במטרה לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר. חברי הוועדה האקדמית המייעצת הינם בכירי עולם המשפט – מהאקדמיה, מהפרקטיקה וממוסדות השיפוט, המייצגים את הסקטורים וענפי המשפט השונים. הוועדה האקדמית מייעצת לחברה לגבי התכנים הכתובים ותכני ההדרכה, התכניות האקדמיות של החברה בהווה ובעתיד, וביחס למגמות משפטיות בולטות.

המסלול הקלאסי

המסלול הקלאסי כולל את כלי הלימוד הנחוצים להכנה אפקטיבית לבחינת הלשכה. המסלול כולל את סדרי ספרי LAWYERS המלאה, את מערכת התרגול והלימוד "המאמן הדיגיטלי", את סדרת ההרצאות היישומיות ועוד. 

המסלול המקיף

מסלול המקיף כולל את כל הכלים הדרושים להצלחה בבחינה. המסלול כולל את סדרת ספרי LAWYERS, מערכת הלימוד והתרגול המקדמת של החברה, סדרת הקורסים הדיגיטליים המלאה, קורס ניסוח משפטי מורחב ועוד. 

מסלול המורה הפרטי

כל מה שיש במסלול המקיף בתוספת תכנית ליווי "המורה הפרטי", הכוללת ליווי יומי, שיעורים פרטיים שבועיים ולמידה בקבוצות לימוד קטנות. 

המסלול החוזר

מסלול הלימודים הייחודי לנבחנים חוזרים הכולל תכנית לימודים שנבנית לאור אבחון מקצועי של בחינת העבר. 

הוועדה האקדמית המייעצת

אודות החברה

ב-LAWYERS אנחנו מפתחים תכניות הדרכה ותכנים משפטיים חדשניים ומקוריים עבור סטודנטים למשפטים, מתמחים, נבחנים בבחינות לשכת עורכי הדין ועבור עורכי דין לאורך כל שלבי הקריירה המשפטית. 

צור קשר

השאירו פרטים כדי להתעניין, להכיר אותנו או להתייעץ. 

© lawyers 2021